Kontaktinformasjon

Telefon: 55 32 11 45

E-post: booking@olebullhuset.no

Besøksadresse: Øvre Ole Bullsplass 3,  Bergen

Postadresse: pb 736 sentrum, 5807 Bergen
 

BorbestillinG STORM KJØKKEn & bar 

Teatersjef og bookingansvarlig:

Sølvi Rolland
E-post: solvi@olebullscene.no
Telefon: 957 23 158

Økonomidirektør:

Marius Larsen
E-post: marius@olebullscene.no
Telefon: 974 29 626
 

Markedssjef:

Liv Wedvich
E-post: liv@olebullscene.no
Telefon: 928 95 171
 

Salgssjef:

Birte Iversen
E-post: birte@olebullhuset.no
Telefon: 951 19 183

Sceneansvarlig:

Kenneth Iversen
E-post: kenneth@olebullscene.no
Telefon: 902 06 855

Avdelingsleder Storm Bar:

Catharina Sutton
E-post: catharina@olebullhuset.no
Telefon: 454 55 184

Restaurantsjef Storm Kjøkken & Bar:

Ann Cathrin Wolsdahl
E-post: ann-cathrin@olebullhuset.no
Telefon: 901 30 675

Kjøkkensjef Storm Kjøkken & Bar:

Per-Håvard Almås
E-post: per.havard@olebullscene.no
Telefon: 410 03 276