Kontakt

Telefon: 55 32 11 45
E-post: booking@olebullhuset.no
Besøksadresse: Øvre Ole Bullsplass 3,  Bergen
Postadresse: pb 736 sentrum, 5807 Bergen

Faktura: olebullsc@uni24.no

Bordbestilling  

Kontaktpersoner 

Sølvi Rolland

Teatersjef og bookingansvarlig:

solvi@olebullscene.no
957 23 158

Birte Iversen

Salgssjef:

birte@olebullhuset.no
951 19 183

Liv Wedvich

Booking artister:

liv@olebullscene.no
928 95 171

Elisabeth Vik Morild

Markedsansvarlig

elisabeth@olebullhuset.no
91616779

Marius Larsen

Økonomidirektør:

marius@olebullscene.no
974 29 626

Kenneth Iversen

Sceneansvarlig

kenneth@olebullscene.no
902 06 855

Catharina Sutton

Driftsansvarlig:

catharina@olebullhuset.no
454 55 184

Per-Håvard Almås

Kjøkkensjef Storm Brasserie:

per.havard@olebullscene.no
410 03 276

Ann Cathrin Wolsdahl

Restaurantsjef Storm Brasserie:

ann-cathrin@olebullhuset.no
901 30 675

FORSALG, TILBUD og siste nytt fra Ole Bull Scene